Earth 土

Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап


❈ Тай Чі серед трендів сучасності ❈


Заняття Тай Чі серед трендів останнього часу. Тай Чі - це модно! Якщо раніше Тай Чі асоціювалось з групами людей похилого віку, що плавно рухались на алеях парків, тепер до занять в усьому світі активно долучаються великі групи молоді 20-30 років. Тай Чі приваблює молодих можливістю яскравого самовираження, опанування екзотичним способом зберегти своє здоров'я, потужним енергетичним впливом на організм. В наш неспокійний час молоді люди хочуть навчитись керувати своїм емоційним станом, знайти внутрішній і зовнішній баланс. В тренувальних залах відчувається суттєвий дефіцит інструкторів, що викладають Тай Чі. Тай Чі перетворилось на захоплення для всіх поколінь, популярну активність для всієї сім'ї. В грудні 2020 року ООН внесла Тай Чі до Списку Нематеріальної Спадщини ЮНЕСКО.

Тепер говорять, що Тай Чі - це найкращий вид фітнесу.


❈ Як розпочати? ❈


Для початку занять Вам необхідно звернутись до нас електронною поштою, через форму, що розміщена на сторінці "Контакти". Ви обов'язково отримаєте відповідь. Заняття нової групи для початківців починаються після оголошення набору. Такі набори відбуваються періодично. Про набір нової групи можна дізнатись на нашому сайті, або за вказаними контактами. Під час набору нової групи інструктор проводить відкрите показове заняття, на якому можуть бути присутні всі бажаючі.  Групи початківців первинно ознайомлюються з рухами комплексу в початковій групі протягом півроку, після чого продовжують заняття вже в групі подальшого навчання. Сертифікований Інструктор працює для Вас безкоштовно, відповідно до нашого принципу безкорисної допомоги іншим людям. Важливо, що сплативши членські внески Ви зможете відвідувати всі заняття в будь-яких групах стільки разів, скільки Вам буде зручно. Заняття проводяться в вечірній і денний час.  Розклад занять публікується на сайті, більш докладно про розклад можна буде довідатись на нашій сторінці у Фейсбук або у групах на Viber.


Заняття в складі групи значно посилюють позитивний ефект від практики Тай Чі

❈ Заняття для початківців

Практика Тай Чі починається з групи новачків. Протягом 4-5 місяців, учасники збираються один або два рази на тиждень на дві години, щоб вивчити Комплекс 108 рухів Тай Чі Майстра Моя. Між заняттями вони практикують самостійно вдома.

Рухи вчать по кілька за одне заняття з помірним фізичним навантаженням. Інструктор показує рух або фрагмент руху кілька разів, а потім повторює його кілька разів разом з учнями і, нарешті, учні роблять рух кілька разів самостійно. У процесі вивчення комплекса учні отримують м'які корективи для виконання рухів у правильній формі. З плином часу окремі рухи об'єднуються, нанизані на загальну нитку і до кінця вступного курсу, учасники знають і виконують всю послідовність зі 108 рухів.

В Тай Чі рухи виконуються дуже повільно, із застосуванням мінімальних зусиль, акцентуючи увагу на координації і рівновазі, тому більшість людей, чия фізична форма залишає бажати кращого можуть легко впоратися з початковими заняттями.

Вже протягом початкового періоду навчання, учасники можуть отримати надійні первинні навички підвищення стійкості, рівноваги та розслаблення тіла.

❈ Рівень подальшого навчання

Група подальшої підготовки має дати вам час на практику всього комплексу і можливість уточнити нюанси окремих рухів. Ми працюємо над розслабленням тіла з плавним розтягуванням і скручуванням, корекцією індивідуальної пози, правильним переносом ваги і рівновагою в русі для покращення загального стану організму. Як правило, заняття триває 90 хвилин, з перервою 30 хвилин.

Стандартний план заняття:

1. Розминка і базові вправи. (30 хв.)

2. Виконання Комплексу 108 рухів. (15 хв.)

3. Поглиблений аналіз Окремого руху комплексу для підвищення якості його виконання. (30 хв.)

4. Виконання Комплексу 108 рухів вдруге. (15 хв.)

❈ Семінарські заняття

Міжнародна Асоціація Академій Тай Чі і Лок Хап (IATLA) проводить міжнародні семінари по всьому світу. Академії-члени IATLA також проводять свої регіональні та міжнародні семінари за власним планом. До прикладу, в Республіці Польща є 4 академії-члена IATLA в Варшаві, Лодзі, Познані та Вроцлаві. ГО "Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап" є асоційованим членом IATLA. Всі члени нашого Товариства можуть брати участь в будь-якому з семінарів IATLA та академій-членів зі спеціальною знижкою. Семінарські заняття проводяться протягом 3-5 днів для забезпечення інтенсивного покращення здоров'я та глибокого вивчення як окремих аспектів та рухів так і цілих комплексів Тай Чі і Лок Хап Ба Фа. Семінарські заняття проводяться учнями Майстра Моя та Інструкторами найвищого, міжнародного рівня підготовки, які десятиліттями вивчали Внутрішні Мистецтва. Інструктори, що проводять семінарські заняття офіційно сертифіковані незалежними міжнародними комісіями з бойових та оздоровчих мистецтв та мають дійсно глибокі, добре структуровані знання та навички.

❈ Групові заняття на свіжому повітрі 

В суху, сонячну погоду немає нічого кращого, як позайматись оздоровчими Мистецтвами на свіжому повітрі, серед дерев або біля води. Групові заняття Тай Чі в парках та на природі дуже популярний вид відпочинку в усьому світі. Найбільше розповсюдження цей вид відпочинку має в Китаї, США, Канаді та Австралії. Останнім часом такі заняття все частіше можна побачити і в Західній Європі. Під час занять на свіжому повітрі завжди є можливість активно та безтурботно провести час в колі друзів. Групи, що синхронно виконують красиві плавні рухи завжди вражають та зачаровують оточуючих. Глядачі зазвичай цікавляться, що це таке, та як вони можуть приєднатись. 

❈ Увага! Заходи безпеки ❈

Практика Тай Чі може принести багато користі для здоров'я, але для окремих людей вона може бути не такою простою. Завжди бажано пройти огляд або поговорити зі своїм лікарем, перш ніж розпочати будь-які нові фізичні навантаження. Особливо актуальним це є для людей старшого і похилого віку.

Важливо мати правильне вирівнювання тіла (поставу) - завжди утримуйте колінні суглоби від занадто сильного виведення вперед. В будь-якому разі, коліна мають згинатись вперед не далі, ніж на одному рівні з пальцями ніг. Уникайте нахилів корпусу вперед, в сторони, вигинання назад. Не пробуйте сильно розтягувати тіло без попередньої багатомісячної підготовки.

Ніколи не скручуйте коліна - тримайте їх прямо, використовуючи лише природний згин колінного суглобу.

Виконуючи вправу Той Ю ніколи не виводьте переднє коліно вперед далі рівня пальців ніг. Виконуючи Дон Ю, не поспішайте присідати глибоко, почніть з неглибоких опадань.

Якщо під час практики ви, раптом, відчули біль - негайно зупиніться! Якщо ви відчуєте біль знову під час виконання рухів, необхідно звернутися до лікаря.

Щоби отримати всю можливу користь від практики Тай Чі, вам потрібно вправлятись щодня.Тай Чі практикують мільйони людей впродовж століть. Тай Чі виявилося дуже корисним для здоров'я всього організму. 

Water 水