Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

❈ Заняття Тай Чі ❈


Як розпочати заняття? Для початку занять Вам необхідно звернутись до нас за контактними телефонами, або електронною поштою. Заняття починаються з моменту оголошення набору нової групи для початківців. Такі набори відбуваються періодично. Про набір нової групи можна дізнатись на нашому сайті, або за вказаними телефонами. Перед набором нової групи інструктор проводить відкрите показове заняття, на якому можуть бути присутні всі бажаючі.  Групи початківців первинно ознайомлюються з рухами комплексу в початковій групі протягом півроку, після чого продовжують заняття вже в групі подальшого навчання. Сертифікований Інструктор працює для Вас безкоштовно, відповідно до нашого принципу безкорисної допомоги іншим людям. Важливо, що сплативши членські внески Ви зможете відвідувати всі заняття в любих групах стільки разів, скільки Вам буде зручно. Заняття проводяться в вечірній і денний час.  Розклад занять публікується на сайті, або про нього можна буде довідатись за нашими телефонами.


Заняття в складі групи значно посилюють позитивний ефект від практики Тай Чі

❈ Заняття для початківців

Практика Тай Чі починається з групи новачків. Протягом 6 місяців, учасники збираються один або два рази на тиждень на дві години, щоб вивчити комплекс 108 рухів Тай Чі Майстра Моя. Між заняттями вони практикують самостійно вдома.

Рухи вчать по кілька за одне заняття з помірним фізичним навантаженням. Інструктор показує рух або фрагмент руху кілька разів, а потім повторює його кілька разів разом з  учнями і, нарешті, учні роблять рух кілька разів самостійно. У процесі вивчення комплекса учні отримують м'які корективи для виконання рухів у правильній формі. З плином часу окремі рухи об'єднуються, нанизані на загальну нитку і до кінця вступного курсу, учасники знають і виконують всю послідовність 108 рухів.

В Тай Чі рухи виконуються дуже повільно, із  застосуванням мінімальних зусиль, акцентуючи увагу на координації і рівновазі, тому більшість людей, чия фізична форма залишає бажати кращого можуть легко впоратися з початковими заняттями. 

Вже протягом початкового періоду навчання, учасники можуть отримати надійні первинні навички підвищення стійкості, рівноваги та розслаблення тіла.


❈ Рівень подальшого навчання

Група подальшої підготовки має дати вам час на практику всього комплексу і можливість уточнити нюанси окремих рухів. Ми працюємо над розслабленням тіла з плавним розтягуванням і скручуванням, корекцією індивідуальної пози, правильним переносом ваги  і рівновагою в русі для покращення загального стану організму. Як правило, заняття триває 90 хвилин, з перервою 30 хвилин. 

Стандартний План заняття:

1. Розминка і базові вправи. (30 хв.)
2. Виконання Комплексу 108 рухів. (15 хв.)                   3. Поглиблений аналіз Окремого руху комплексу для підвищення якості його виконання. (30 хв.)        4. Виконання Комплексу 108 рухів вдруге. (15 хв.)


❈ Семінарські заняття  

Міжнародна Асоціація Академій Тай Чі і Лок Хап (IATLA) проводить міжнародні семінари по всьому світу. Академії-члени IATLA також проводять свої регіональні та міжнародні семінари за власним планом. До прикладу, в Республіці Польща є 4 академії-члена IATLA в Варшаві, Лодзі, Познані та Вроцлаві. ГО "Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап" є асоційованим членом IATLA. Всі члени нашого Товариства можуть брати участь в будь-якому  з семінарів IATLA та Академій-членів зі спеціальною знижкою. Семінарські заняття проводяться протягом 3-5 днів для забезпечення інтенсивного покращення здоров'я та глибокого вивчення як окремих аспектів та рухів так і цілих комплексів Тай Чі і Лок Хап Ба Фа. 

Семінарські заняття проводяться учнями Майстра Моя та Інструкторами найвищого, міжнародного рівня підготовки, які десятиліттями вивчали Внутрішні Мистецтва. Інструктори, що проводять семінарські заняття офіційно сертифіковані незалежними міжнародними комісіями з бойових та оздоровчих мистецтв та мають дійсно глибокі, структуровані знання та навички.


❈ Групові заняття на свіжому повітрі 

В суху, сонячну погоду немає нічого кращого, як  позайматись оздоровчими Мистецтвами на свіжому повітрі, серед дерев або біля води. Групові заняття Тай Чі в парках та на природі дуже популярний вид відпочинку в усьому світі. Найбільше розповсюдження цей вид відпочинку має в Китаї, США, Канаді та Австралії. Останнім часом такі заняття все частіше можна побачити і в Західній Європі. Під час занять на свіжому повітрі завжди є можливість активно та безтурботно провести час в колі друзів.  Групи, що синхронно виконують красиві плавні рухи завжди вражають та зачаровують оточуючих. Глядачі зазвичай цікавляться, що це таке, та як вони можуть приєднатись.


Тай Чі практикують мільйони людей впродовж століть. Тай Чі виявилося дуже корисним для здоров'я всього організму.