Earth 土

Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

УВАГА!

Ми відновили наші заняття.

Запрошуємо як усіх тих, хто вже знає форму 108 рухів Тай Чі, так і новачків.

 За додатковою інформацією звертайтесь через сторінку "Контакти"


❈ Розклад занять у Львові ❈

  ❈ Відгуки  


Володимир. Займається 20 років

Мистецтва Тай Чі і Лок Хап дуже ефективно гальмують процеси старіння організму. Інтенсивні заняття можуть навіть зовнішньо омолоджувати. Чим більше займається людина, тим частіше чує від здивованих знайомих: "Ти не змінюєшся!" На власному досвіді знаю, наскільки корисні ці вправи після важкої хвороби.

Алла. Займається Тай Чі 5 років

Після занять завжди  відчуваю значне покращення самопочуття і прилив сил. Вправи та Комплекс заряджають енергією і дарують радість. З нетерпінням чекаю на кожну наступну можливість зробити вправи Тай Чі. У мене купа справ, але іноді мушу все відкладати  заради здоров'я, адже здоров'я - це основний пріоритет.

Оксана. Займається Тай Чі 21 рік

Для мене Тай Чі - це чарівний танок Здоров'я, Молодості і Краси. Тай Чі допомагає мені підтримувати гарну спортивну форму, хоча ці вправи та плавні, текучі  рухи зовсім не схожі на спортивні тренування в залі або фітнес. Регулярні заняття дають відчуття розслаблення і здоров'я в тілі та рівноваги в душі, покращують настрій.

Євген. Займається Тай Чі 4 роки

Заняття у мене два рази на тиждень. Ще іноді вдома по пів-годинки додаю. Покращилась рівновага. Тепер не падаю під час ожеледиці. Сон став міцніший, не крутить суглоби. Для старшої людини такі заняття - це чисте спасіння від надокучливих болячок та скрипу в плечах і колінах. До того ж, є привід не сидіти в хаті перед телевізором.

Марія. Займається Тай Чі 4 роки

Спочатку сподобались рухи, захопилась красою та естетикою комплекса. Почала вивчати. Цілих 108 рухів! Іноді було важко повторити рух, здавалось, що я не маю до того таланту і у мене нічого не вийде... Згодом, стало легше, зрозуміла як рухатись. Тепер отримую задоволення від занять... і від себе.

Марко. Займається Тай Чі 4 роки

Просто дуже подобається! Відчуття таке, ніби завжди хотів чимось таким займатись. В майбутньому хочу бути інструктором.  Деякі знайомі спочатку казали, що я комік і зібрався скласти конкуренцію Джекі Чану, але тепер заздрять мовчки.

Ірина. Займається Тай Чі 9 років

"Мене завжди вражало, наскільки глибокі та невичерпні ці китайські Внутрішні Мистецтва! Напевно, цілого життя не вистачить їх зрозуміти та освоїти. Чим більше я вивчаю Тай Чі, тим більше розумію, що я все ще на самому початку шляху. Марія. Займається Тай Чі 8 місяців

Мені дуже сподобались комплекси Тай Чі і Лок Хап, їх плавність, м'якість та глибина. Практика Тай Чі допомагає мені підтримувати тіло в гарній формі та швидко відновлювати сили. А ще Тай Чі і Лок Хап надзвичайно гарно виглядають. Отримую і фізичне і естетичне задоволення від занять. Рекомендую!

 

Оздоровчі Мистецтва Тай Чі і Лок Хап вже у Львові!

Water 水