Earth 土

Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

УВАГА!

Запрошуємо як усіх тих, хто вже знає форму 108 рухів Тай Чі, так і новачків.

 За додатковою інформацією звертайтесь через сторінку "Контакти" 


УВАГА!

Запрошуємо наших членів Товариства і усіх бажаючих на заняття по п'ятницях у Львові, в парку ім. Івана Виговського (через дорогу від ринку "Південого"). Заняття проходитимуть на алеї біля бігової доріжки о 10:30, за умови доброї погоди. Мечі беріть обов'язково.❈ Розклад занять у Львові ❈

  ❈ Відгуки  


Володимир. Займається 22 роки

Мистецтва Тай Чі і Лок Хап дуже ефективно гальмують процеси старіння організму. Інтенсивні заняття можуть навіть зовнішньо омолоджувати. Чим більше займається людина, тим частіше чує від здивованих знайомих: "Ти не змінюєшся!" На власному досвіді знаю, наскільки корисні ці вправи після важкої хвороби.

Алла. Займається Тай Чі 5 років

Після занять завжди  відчуваю значне покращення самопочуття і прилив сил. Вправи та Комплекс заряджають енергією і дарують радість. З нетерпінням чекаю на кожну наступну можливість зробити вправи Тай Чі. У мене купа справ, але іноді мушу все відкладати  заради здоров'я, адже здоров'я - це основний пріоритет.

Оксана. Займається Тай Чі 22 роки

Для мене Тай Чі - це чарівний танок Здоров'я, Молодості і Краси. Тай Чі допомагає мені підтримувати гарну спортивну форму, хоча ці вправи та плавні, текучі  рухи зовсім не схожі на спортивні тренування в залі або фітнес. Регулярні заняття дають відчуття розслаблення і здоров'я в тілі та рівноваги в душі, покращують настрій.

Євген. Займається Тай Чі 4 роки

Заняття у мене два рази на тиждень. Ще іноді вдома по пів-годинки додаю. Покращилась рівновага. Тепер не падаю під час ожеледиці. Сон став міцніший, не крутить суглоби. Для старшої людини такі заняття - це чисте спасіння від надокучливих болячок та скрипу в плечах і колінах. До того ж, є привід не сидіти в хаті перед телевізором.

Марія. Займається Тай Чі 6 років

Спочатку сподобались рухи, захопилась красою та естетикою комплекса. Почала вивчати. Цілих 108 рухів! Іноді було важко повторити рух, здавалось, що я не маю до того таланту і у мене нічого не вийде... Згодом, стало легше, зрозуміла як рухатись. Тепер отримую задоволення від занять... і від себе.

Марко. Займається Тай Чі 4 роки

Просто дуже подобається! Відчуття таке, ніби завжди хотів чимось таким займатись. В майбутньому хочу бути інструктором.  Деякі знайомі спочатку казали, що я комік і зібрався скласти конкуренцію Джекі Чану, але тепер заздрять мовчки.

Ірина. Займається Тай Чі 10 років

"Мене завжди вражало, наскільки глибокі та невичерпні ці китайські Внутрішні Мистецтва! Напевно, цілого життя не вистачить їх зрозуміти та освоїти. Чим більше я вивчаю Тай Чі, тим більше розумію, що я все ще на самому початку шляху. Марія. Займається Тай Чі 8 місяців

Мені дуже сподобались комплекси Тай Чі і Лок Хап, їх плавність, м'якість та глибина. Практика Тай Чі допомагає мені підтримувати тіло в гарній формі та швидко відновлювати сили. А ще Тай Чі і Лок Хап надзвичайно гарно виглядають. Отримую і фізичне і естетичне задоволення від занять. Рекомендую!

 

Оздоровчі Мистецтва Тай Чі і Лок Хап вже у Львові!

Water 水