Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

Наші групові заняття відновлено! Оскільки наші приміщення закриті рішенням місцевої Влади у зв'язку з пандемією коронавірусної хвороби, ми проводимо заняття щоденно в малих групах до 8-10 учасників на відкритому повітрі, з дотриманням дистанції. Розклад занять та місце проведення публікуються в нашій спільноті у Viber.

Сподіваємось на краще і нехай всіх нас Бог береже! 


❈ Розклад занять у Львові ❈

Наразі не актуальний, до відкриття приміщень та ослаблення карантину.

Тимчасовий розклад занять на відкритому повітрі опубліковано у нашій спільноті у Viber.

  

Понеділок        10:30 - 12:30            Зал №1          Група подальшого навчання         Тай Чі, Лок Хап Ба Фа

Вівторок           10:00 - 12:00            Парк               Група подальшого навчання                      Тай Чі 

Четвер              18:00 - 20:00            Зал №1           Початкова група                               Тай Чі.  Базовий курс

П'ятниця          10:00 - 12:00             Парк               Група подальшого навчання               Лок Хап Ба Фа

Неділя               12:00 - 14:00            Зал №1           Початкова група                               Тай Чі.  Базовий курс❈ Відгуки


Володимир. Займається 20 років

Мистецтва Тай Чі і Лок Хап дуже ефективно гальмують процеси старіння організму. Інтенсивні заняття можуть навіть зовнішньо омолоджувати. Чим більше займається людина, тим частіше чує від здивованих знайомих: "Ти не змінюєшся!" На власному досвіді знаю, наскільки корисні ці вправи після важкої хвороби.

Алла. Займається 5 років

Я новачок, але після занять завжди  відчуваю значне покращення самопочуття і прилив сил. Вправи та Комплекс заряджають енергією і дарують радість. З нетерпінням чекаю на кожну наступну можливість зробити вправи Тай Чі. У мене купа справ, але іноді мушу все відкладати   заради здоров'я, адже здоров'я - це основний пріоритет.


Оксана. Займається 21 рік

Для мене Тай Чі - це чарівний танок Здоров'я, Молодості і Краси. Тай Чі допомагає мені підтримувати гарну спортивну форму, хоча ці вправи та плавні, текучі  рухи зовсім не схожі на спортивні тренування в залі або класичний фітнес. Регулярні заняття дають відчуття розслаблення і здоров'я в тілі та рівноваги в душі, покращують настрій.

Євген. Займається 4 роки

Заняття у мене два рази на тиждень. Ще іноді вдома по пів-годинки додаю. Покращилась рівновага. Тепер не падаю під час ожеледиці. Сон став міцніший, не крутить суглоби. Для старшої людини такі заняття - це чисте спасіння від надокучливих болячок та скрипу в плечах і колінах. До того ж, є привід не сидіти в хаті перед телевізором.


Марія. Займається 4 роки

Спочатку сподобались рухи, захопилась красою та естетикою комплекса. Почала вивчати. Цілих 108 рухів! Іноді було важко повторити рух, здавалось, що я не маю до того таланту і у мене нічого не вийде... Згодом, стало легше, зрозуміла як рухатись. Тепер отримую задоволення від занять... і від себе.


Юрій. Займається 6 років

Класна штука, скажу я Вам! Сам відвідую заняття і Вас запрошую. Це у Львові. Виділіть трохи часу для свого здоров'я, воно Вам віддячить сторицею!!! Долучайтесь.Марко. Займається 4 роки

Просто дуже подобається! Відчуття таке, ніби завжди хотів чимось таким займатись. В майбутньому хочу бути інструктором.  Деякі знайомі спочатку казали, що я комік і зібрався скласти конкуренцію Джекі Чану, але тепер заздрять мовчки.

Ірина. Займається 9 років

Мене завжди вражало, наскільки глибокі та невичерпні ці китайські Внутрішні Мистецтва! Напевно, цілого життя не вистачить їх зрозуміти та освоїти. Чим більше я вивчаю Тай Чі, тим більше розумію, що я все ще на самому початку шляху.
Оздоровчі Мистецтва Тай Чі і Лок Хап вже у Львові!