Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

Офіційно повідомляємо, що наші заняття припинено до завершення карантину. Набір нової групи проведемо, коли дозволить епідеміологічна ситуація. Нагадуємо, що регулярна та наполеглива практика базових вправ значно полегшує діяльність органів дихання та покращує опірність організму до інфекцій. Закликаємо всіх вас залишатися вдома та максимально дотримуватись умов карантину задля уповільнення розповсюдження інфекції. Сподіваємось на краще і нехай всіх нас Бог береже!


❈ Розклад занять у Львові ❈

  

Понеділок        18:00 - 20:00         зал №1        Група подальшого навчання        Тай Чі

Середа              18:00 - 20:00         зал №1        Початкова група. Базовий курс    Тай Чі

П'ятниця           10:00 - 12:00        зал №2        Група подальшого навчання         ЛХБФ

Неділя                12:00 - 14:00        зал №1        Початкова група. Базовий курс    Тай Чі


❈ Відгуки


Володимир. Займається 20 років

Мистецтва Тай Чі і Лок Хап дуже ефективно гальмують процеси старіння організму. Інтенсивні заняття можуть навіть зовнішньо омолоджувати. Чим більше займається людина, тим частіше чує від здивованих знайомих: "Ти не змінюєшся!" На власному досвіді знаю, наскільки корисні ці вправи після важкої хвороби.

Алла. Займається 4 роки

Я новачок, але після занять завжди  відчуваю значне покращення самопочуття і прилив сил. Вправи та Комплекс заряджають енергією і дарують радість. З нетерпінням чекаю на кожну наступну можливість зробити вправи Тай Чі. У мене купа справ, але іноді мушу все відкладати   заради здоров'я, адже здоров'я - це основний пріоритет.


Оксана. Займається 21 рік

Для мене Тай Чі - це чарівний танок Здоров'я, Молодості і Краси. Тай Чі допомагає мені підтримувати гарну спортивну форму, хоча ці вправи та плавні, текучі  рухи зовсім не схожі на спортивні тренування в залі або класичний фітнес. Регулярні заняття дають відчуття розслаблення і здоров'я в тілі та рівноваги в душі, покращують настрій.

Євген. Займається 4 роки

Заняття у мене два рази на тиждень. Ще іноді вдома по пів-годинки додаю. Покращилась рівновага. Тепер не падаю під час ожеледиці. Сон став міцніший, не крутить суглоби. Для старшої людини такі заняття - це чисте спасіння від надокучливих болячок та скрипу в плечах і колінах. До того ж, є привід не сидіти в хаті перед телевізором.


Марія. Займається 3 роки

Спочатку сподобались рухи, захопилась красою та естетикою комплекса. Почала вивчати. Цілих 108 рухів! Іноді було важко повторити рух, здавалось, що я не маю до того таланту і у мене нічого не вийде... Згодом, стало легше, зрозуміла як рухатись. Тепер отримую задоволення від занять... і від себе.


Юрій. Займається 6 років

Класна штука, скажу я Вам! Сам відвідую заняття і Вас запрошую. Це у Львові. Виділіть трохи часу для свого здоров'я, воно Вам віддячить сторицею!!! Долучайтесь.Марко. Займається 4 роки

Просто дуже подобається! Відчуття таке, ніби завжди хотів чимось таким займатись. В майбутньому хочу бути інструктором.  Деякі знайомі спочатку казали, що я комік і зібрався скласти конкуренцію Джекі Чану, але тепер заздрять мовчки.

Ірина. Займається 8 років

Мене завжди вражало, наскільки глибокі та невичерпні ці китайські Внутрішні Мистецтва! Напевно, цілого життя не вистачить їх зрозуміти та освоїти. Чим більше я вивчаю Тай Чі, тим більше розумію, що я все ще на самому початку шляху.
Оздоровчі Мистецтва Тай Чі і Лок Хап вже у Львові!