Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап


❈ Відео та корисні посилання ❈


 

Мастер Мой Лін-Шин демонструє Тай Чі. Рідкісна оригінальна кінозйомка влітку 1975 року (покращений варіант).

В середині 70-х років під впливом популярних фільмів про майстрів давніх секретних шкіл ушу та карате молодь в США і Канаді почала активно цікавитись східними Мистецтвами. На величезному бетонному даху-балконі Міського Залу Торонто (Toronto City Hall, Ontario, Nathan Phillps Square) збирались прихильники кіногероїв, які шукали можливості знайти Вчителя. Бажаючих вчитись було багато, але їх цікавили саме бойові мистецтва. Майстер Мой пропонував тільки оздоровчий варіант Тай Чі і спочатку не міг набрати велику кількість людей для навчання. Тим не менше, він всюди регулярно демонстрував свій комплекс Тай Чі і група впевнено зростала... В 70-х роках багато китайських та японських Майстрів в США презентували свої Мистецтва в європейських костюмах, при краватках і в лакованому взутті. Можливо, такий одяг їм здавався більш доречним для міста, аніж національні східні вбрання.


Мастер Мой Лін-Шин демонструє Тай Чі. Рекламне відео.


❈ Ресурси членів IATLA 


❈ Відео з семінарів Бена Чанга

Відео та Нотатки українською від Бена Чанга


Перших сімнадцять рухів Комплексу Тай Чі у виконанні Бена Чанга. Проект присвячено постійному збереженню рівноваги і структури тіла під час перенесення ваги і виконання рухів Тай Чі. Докладні нотатки  до кожної частини кожного руху, що склав Бен (переклад українською). Рухи розбито на окремі частини. Уповільнені повтори та поступове приєднання нових фрагментів до вже засвоєної частини. 

Рекомендовано як для тих, хто щойно розпочинає вивчення Комплексу Тай Чі, так і для тих, хто практикує вже багато років.

Матеріал роміщено на міжнародному сайті IATLA. Для переходу натисніть на світлину або на заголовок.
Тай Чі і Лок Хап - це найкращий фітнес!