Fire 火

 Львівське Товариство Тай Чі і Лок Хап

❈ Наш Вчитель ❈


Майстер Мой Лін-Шин  梅 連 羨  (1931-1998)Майстер Мой Лін-Шин демонструє Тай Чі на даху Міського Залу Торонто (Toronto City Hall, Ontario, Nathan Phillps Square). Рідкісна оригінальна кінозйомка влітку 1975 року (покращений варіант).На семінарах Майстра Моя збирались сотні людей.

Photo: Maitre Moy enseigne à un groupe en 1983 © Philippe Gagnon 

Майстер Мой Лін-Шин (Mei Lian Xian) народився в 1931 році в китайському Тайшані, провінція Гуандонг, помер 6 червня 1998 року, в Торонто, провінція Онтаріо, Канада. Даоський монах, який протягом життя створив Міжнародне Товариство Даоського Тай Чі (International Taoist Tai Chi Society), Інститут Даосизма Фанг Лой Кок (Fung Loy Kok Institute of Taoism) та Академію Лок Хап імені Пенга (Gay Pang Lok Hup Academy) був видатним вчителем та інструктором з традиційних китайських внутрішніх мистецтв. Його методи поєднують у собі великі знання теорії даоських класиків із глибоким та ґрунтовним практичним навчанням, яке він отримав від відомих даоських Вчителів в Китаї і Гонконзі

Ще в дитинстві Майстер Мой важко захворів. Під керівництвом даоських Вчителів він почав займатися Тай Чі, Лок Хап Ба Фа, Цигун, даоською медитацією та іншими традиційними китайськими внутрішніми мистецтвами щоби досягти одужання. Всі ці заняття допомогли йому практично повністю перемогти важку хворобу. Одужання наштовхнуло його на думку спробувати зробити внутрішні мистецтва доступними для всіх, хто хотів би їх вивчати. Він розробив свій власний оздоровчий варіант традиційного комплексу 108-рухів Тай Чі, який тепер практикують тисячі людей в усьому світі. Методи, що використані в цьому комплексі об'єднують в собі багато революційних оздоровчих ідей та глибоких знань фізіології людини, науки про Внутрішню Циркуляцію і засад духовного зростання.  

Майстер Мой Лін-Шин. Торонто, 1975 рік. 

Майстер Мой Лін-Шин переїхав до Канади у 1970 році. З цього моменту він присвятив своє життя прекрасній меті - навчити якнайбільшу кількість людей в усьому світі відновлювати та зберігати здоров'я за допомогою практики Тай Чі, Лок Хап Ба Фа та інших Внутрішніх Мистецтв.

Майстер Мой час від часу нагадував учням, що всі вправи, яким він навчав, є набагато більшим, аніж просто звичайною гімнастикою, чи набором рухів. Він підкреслював, що ці вправи є результатом століть пошуку китайської науки, та багатства традиційної культури. В цих вправах міститься глибинна мудрість та можливість навчання протягом цілого життя. Сьогодні ми маємо неймовірну можливість вивчати ці фантастичні Внутрішні Мистецтва завдяки Майстру Мою.

Вчитель був духовним прикладом для своїх учнів. Майстер Мой просив їх жити у відповідності з тим, що він назвав "Вісім Небесних Чеснот" - кодексом етичних правил для повсякденного життя.

Мой Лін-Шин мріяв про світ без страждань від хворіб, через практику Тай Чі

Майстер Мой стикався з нерозумінням того, що він робив, але він завжди спирався на мудрість "Вісьми Небесних Чеснот". Одного разу він сказав своїм найближчим учням:

"Згадайте, що таке Жертовність. Жертовність - це мужність робити те, що правильно. Ви маєте робити те, що вважаєте вірним і не звертати уваги на думки інших людей. Інакше ви ніколи нічого не зробите..."

Майстер Мой Лін-Шин. Торонто, 1975 рік.Сьогодні ми маємо неймовірну можливість вивчати ці фантастичні Внутрішні Оздоровчі Мистецтва завдяки Майстру Мою.

Metal 金